top of page

 אתן מוזמנות לסדנה
 תומכות פשוט ללדת

בואי להיות חלק מרשת עולמית של לידות רגועות, המתפרשת ב-46 מדינות בעולם. סדנה שתעניק לך כלים משמעותיים לתמוך בנשים המעוניינות ללדת לידות רכות ועדינות.

לפרטים והרשמה התקשרו או כתבו לנו:
פאולה אג'י  052-8034490

רבקה רוזנשטיין  052-6979456

-פרטי סדנאות הקרובות

תאריך הסדנה בקרוב

9:00-16:30

תל אביב

  מחיר הסדנה בהרשמה מוקדמת 790 ש"ח

**Affiliated with HypnoBirthing International**

הודעתך נשלחה, נחזור אלייך בקרוב

 למי מיועדת הסדנה?

הסדנה מיועדת לרופאים/ות, דולות, מיילדות ,אחיות, מטפלים/ות, פיזוטרפיסטיות לנשים, מדריכות הכנה ללידה, מורות ליוגה, אמהות היפנו ולכל אחת שיש לה עניין בבריאות האישה ולידה.

מדוע כדאי לך להשתתף בסדנת תומכות  " פשוט ללדת"?

  • בואי להיות חלק מתהליך שינוי בעולם הלידה הישראלי- עזרי לנשים ולתינוקות לחוות לידות רגועות ועדינות, לזוגות להבין את תפקידם המרכזי בחדר הלידה,תני את ההזדמנות לנשים בהריון בסיכון נמוך לחוות לידות ללא התערבויות מיותרות.

  • שמך יתווסף לרשימת התומכות באתר פשוט ללדת, רשימה אשר משמשת נשים שעברו את קורס הכנה ללידה שלנו ומחפשות תומכות לידה המדברות את שפת פשוט ללדת.

  • קבלי הסמכה כאשת מקצוע תומכת פשוט ללדת.

  • אם את עוסקת כבר באחד ממקצועות הלידה, הרחיבי את האפשרות שלך להכנסה גבוהה, מתחום שאת אוהבת.

  • בפשוט ללדת תזכי לליווי וגב מקצועי גם לאחר סיום הקורס.

  • קבלי תעודת הסמכה בינ"ל, איתה תוכלי לעבוד בכל העולם.

"תוכנית מושקעת, חשיבה על כל פרט. תוכנית מעולה"

"מעמיקה, רצינית, ברורה"

"מרגיש מקצועי מאוד- מאורגן ומתוכנן. הקלסרים והחומרים מוגשים בצורה רהוטה ומושקעת. ההשקעה האדירה שלכן ניכרת ומאוד משמעותית"

"מאוד מרוצה מהקורס בטוחה שתהיה לי לשימוש גם בקורסים וגם כמטפלת בקליניקה"

תלמידות מספרות

"מדריכות מדהימות ורואים כמה השיטה חרוטה עמוק באופיין וחייהם. החיוביות והאמון בבני אדם ובנשים בפרט. רואים עד כמה אתן מנוסות ומקצועיות. מקווה מאוד ללכת בדרככן"

"הקורס היה מאוד מעניין ומרגש, החוויה של לימוד התחום מרגשת ומלהיבה אותי. ניכר שגם המדריכות  אוהבות את מה שהן עושות וכך גם שאר המשתתפות"

"התרשמותי טובה. אוהבת את המגוון האנושי במנחות- כל אחת מהן מביאה קול אחר. אוהבת את המגוון בין העיוני, המעשי, הסרטים"

"התוכנית עמוקה ורצינית. החלק המעשי וההתנסויות הרבות מועילים מאוד להתקדמות"

 

"אני שמחה להיות חלק ממהפכה"

קצת עלינו

פאולה אג'י - חברת סגל היפנוברת'ינג בינלאומי,מיסדת ומדריכה בכירה בשיטת פשוט ללדת, מכשירה מדריכות ותומכות בארץ ובחו"ל. דולה ומטפלת בנשים שעברו טראומה

בלידה. אמא וסבתא.

מיסדת ומנטורית לדולות בMind Body Birthkeepers

רבקה רוזנשטיין - מייסדת ומדריכה בכירה ודולה בשיטת פשוט ללדת. מכשירה מדריכות ותומכות בשיטה .

אמא ל3 בנות ומורה ליוגה מזה 25 שנה, מתמחה בנשים בהריון.

חשיבות ההיפנוברת'ינג במיוחד בתקופה זו. 

בתקופה שאנו נמצאים בה, תקופה שיש בה הרבה לחץ, פחדים ואי ודאות הדבר הכי חשוב לתת לאישה לפני לידה זה כלים להרפות ומתוך הרפיה להתחבר פנימה. בתקופה זו שכולנו באיזשהו הסתכלות החוצה, מחפשים מה אמיתי ומה לא, מה נכון לי לעשות ומה לא.  בתקופה שאנו מקבלים אינפורמציה ודיסאינפורמציה, מסרים סותרים מהסביבה והרשויות, חוסר ודאות לגבי הדברים הכי בסיסיים. מה שנותר לנו זה לחזור פנימה ולהתחבר מחדש לידע ולכוחות שלנו שקצת התרחקו מאתנו בשנים  האחרונות עם ד"ר גוגל וכל הרשתות החברתיות שנותנות לנו תחושה שכל התשובות נמצאות בחוץ, אז הגיע הזמן לחזור חזרה לעצמינו, לחיבור שלנו עם האמת, ללא צורך בתיווך . קורס ההיפנוברת'ינג מעניק לנו כלים המנגישים לנו את הדיאלוג עם עצמינו כדי להבין מה נכון לי ומה חשוב לי באמת. כשאנו מעבירות את הקורס לזוג אנחנו בעצם מחזירות להם את הכוח. אנו לא מעוניינות שהאישה  שעברה את הקורס וחוותה לידה מדהימה תגיד" וואוו !ילדתי לידה כזו בגלל הדולה המדהימה, המיילדת המקסימה שלי או הקורס המעלף" אלא שהיא תרגיש שהיא ילדה בצורה כזו בגלל כוחותיה, בגלל החיבור שלה לעצמה, בגלל העוצמות שלה. 

לכן ההיפנוברת'נג מעבר לכך שהוא קורס מעולה להכנה ללידה וכנראה הכי טוב שיש ,הקורס הזה הוא קורס לחיים. איך בתקופה כזו אני חוזרת פנימה, מרפה ומתחברת לאמת שלי.

לפרטים והרשמה התקשרו או כתבו לנו:
פאולה אג'י  052-8034490    |    רבקה רוזנשטיין  052-6979456

bottom of page